Konferencja PFCH – Olsztyn 2017

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w dorocznej konferencji Polskiego Forum Choreologicznego, która odbędzie się w dniach 16–17 września b.r. w Olsztynie. Organizatorem tegorocznego spotkania jest Polskie Forum Choreologiczne i Katedra Nauk o Sztuce i Wiedzy o Kulturze Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a partnerem przedsięwzięcia jest Fundacja Kreatywnego Rozwoju.

Zasady uczestnictwa w konferencji zostały określone w dokumencie dostępnym na stronie http://pfch.choreologia.org.pl/assets/zasady_organizacyjne_konferencji.pdf.

Zgłoszenia przygotowane na załączonym do niniejszego zawiadomienia formularzu prosimy kierować na adres t.m.nowak@uw.edu.pl do 20 maja b.r. O wypełnienie formularza prosimy wszystkie osoby pragnące wziąć udział we wrześniowym spotkaniu, chcielibyśmy bowiem dokładnie określić nie tylko ilość referentów, ale również biernych uczestników seminarium. Mamy też nadzieję, że dzięki przesłaniu zgłoszeń bez przekraczania terminu wyznaczonego powyżej uda nam się powiadomić Państwa o programie seminarium w pierwszych dniach czerwca.

Formularz zgłoszeniowy na konferencję

polskiego forum choreologicznego

Olsztyn 2017 >

PROGRAM 9 OGÓLNOPOLSKIEJ konferencjI

polskiego forum choreologicznego

Olsztyn 2017 >

© Polskie Forum Choreologiczne 2017