XIV Konferencja PFCH

Z przyjemnością zawiadamiamy, że tegoroczna konferencja Polskiego Forum Choreologicznego odbędzie się w dniach 10–11 września 2022 roku w Kielcach. Gospodarzem konferencji będzie Kielecki Teatr Tańca. Zakładamy, że obrady odbędą się w trybie tradycyjnym – kontaktu bezpośredniego – bez możliwości wygłaszania referatów online. Chcemy powrócić do najlepszych tradycji naszego stowarzyszenia, zapoczątkowanych przez jego Założyciela, Prof. Roderyka Langego, aktywnego udziału wszystkich uczestników, stanowiących realną, dobrze znającą się wspólnotę.

Na Państwa zgłoszenia zarówno czynnego, jak i biernego uczestnictwa w konferencji oczekujemy do 15 lipca 2022 r. Szczególnie zachęcamy do zgłoszenia wystąpień – dłuższych referatów lub krótszych komunikatów. Zgłoszenia na załączonym formularzu należy przesłać na adres e-mailowy: t.m.nowak@uw.edu.pl

 

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

Studia Choreologica, tom 22

Uprzejmie informujemy, że ukazał się kolejny, 22 tom rocznika „Studia Choreologica”. Tradycyjnie zawiera on artykuły prezentowane na corocznych konferencjach Polskiego Forum Choreologicznego, a także nadesłane przez zaproszonych autorów z zagranicy. Tak jak w ubiegłym roku „Studia” są dwujęzyczne. Wszystkie artykuły opublikowano w języku polskim i angielskim.

Współwydawcą rocznika jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, a finansowego wsparcia udzieliło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Osoby zainteresowane zakupem rocznika zapraszamy na Allegro.

 

 

 

© Polskie Forum Choreologiczne 2022